עורך דין לענייני משפחה בחיפה

תחומי העיסוק של עורך דין גירושין בחיפה המומחה בדיני משפחה

עורך דין לענייני משפחה בחיפה- עורך דין גירושין-רועי גולדשטיין- צילום אילוסטרציה של ידועים ציבור

משרד עורכי הדין רועי גולדשטיין הינו משרד עורך דין משפחה בחיפה, המטפל בכל קשת התחומים הקשורים לדיני משפחה. בין היתר, אנו מטפלים בתיקי גירושין, אלימות במשפחה, הסכמי ממון, אפוטרופסות, אבהות וממזרות, אמנת האג ועוד. תחום נוסף בדיני המשפחה בו אנו מטפלים הוא כל הקשור לצוואות וירושות, לרבות עריכת צוואה באמצעות עורך דין צוואות בחיפה שיסייע לכם בנושאים כגון ניהול עיזבון, בקשות למתן צו קיום צוואה וירושה, וייצוג בהתנגדויות לקיום צווים אלו.

לאור הניסיון שלנו כמשרד עורכי דין לדיני משפחה בחיפה, ביכולתנו לספק לכל לקוח מענה מקיף ושלם לצרכיו, באופן רגיש ומסור, ועם פתרונות יצירתיים השומרים על האינטרסים שלו ועל המרקם המשפחתי ככל האפשר. משרדנו דוגל בשקיפות מלאה ובליווי קרוב של הלקוחות לכל אורך ההליכים, בבית המשפט ואף מחוצה לו, תוך שיתוף מתמיד שלהם בהתקדמות ההליך, הסברים וייעוץ לגבי זכויותיהם. אנו עומדים לרשות הלקוח בכל בקשה, בעיה או שאלה בזמינות גבוהה ביותר, ומעמידים לרשותו את ניסיוננו המקצועי הרב ובדגש על מקצועיות ומצוינות ללא פשרות.

מספר דוגמאות לתחומי העיסוק של משרדנו

עורך דין לענייני משפחה בחיפה מטעם משרדנו עוסק בקשת רחבה של תחומים. לפניכם מספר דוגמאות:

  • גירושין – הליכי הגירושין נועדו לסיים בצורה תקינה, מוגדרת ומאורגנת את קשר הנישואין, על מנת לאפשר את המשך ההתנהלות בעתיד ואת פתיחת הדף החדש להורים ולילדיהם. בהליכים אלו נידונים נושאים כבדי משקל ובראשם ההחלטה על המשמורת (יחידנית או משותפת), הסדרי הראייה של ההורה שאינו המשמורן, דמי המזונות לילדים ו/או לאישה, וחלוקת הרכוש. את ההליכים ניתן לקיים מול בית משפט לענייני משפחה, או בית הדין הרבני באמצעות עורך דין גירושין בחיפה, בסמיכות למקום מגוריכם.
   במידה שהדבר אפשרי – ניתן לקיים את מרבית הדיונים מחוץ לכותלי הערכאות ולהגיע להסכמות משותפות באמצעות עורך דין דיני משפחה בחיפה, אשר יעוגנו בהסכם גירושין. לתושבי חיפה והסביבה אנו ממליצים על שירותיו של עורך דין דיני משפחה בחיפה, הבקיא בתחום שיסייע לכם בהליך הגירושין בצורה מקצועית וגם יהיה קרוב אליכם ונגיש פיזית למקום מגוריכם.

   עורך דין גירושין בחיפה -אשר הנו עורך דין לענייני משפחה בחיפה  עם המלצות ממשרדנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך, החל בייעוץ לגבי בחירת הערכאה העדיפה עבורכם, דרך בניית האסטרטגיה המיטבית להצלחה בהליך, סיוע בעריכת הסכם גירושין, ועד לייצוג בדיונים המשפטיים.

  • הסכמי ממון – הסכם ממון הוא מסמך שנועד להסדיר את עתידם הכלכלי של בני זוג במקרה של פרידה. מסמך משפטי זה נערך בעיקר כאשר אחד מבני הזוג מגיע ממשפחה אמידה בהרבה לעומת בן הזוג השני. מצד אחד, הוא מאפשר לבן הזוג המגיע ממשפחה פחות אמידה להיות רגוע ובטוח לגבי זכויותיו הכלכליות, גם בעת פרידה, ומצד שני הוא מרגיע את בן הזוג מהמשפחה האמידה לגבי עתיד נכסיו.

   למרות ההסתייגות הראשונית של זוגות רבים מהסכמי ממון, השימוש בהם הינו תדיר ויעיל, מפני שהם מאפשרים להתנהל על מי מנוחות ולנהל קשר בטוח ופורה, ללא דאגות הקשורות בעניינים כלכליים בעת פרידה. בנוסף, להסכם הזה ניתן להכניס היבטים נוספים הקשורים למשל לחינוך הילדים בעת פרידה, למזונות, למקום המגורים וכדומה באמצעות עורך דין גירושין בחיפה שהוא גם עורך דין לענייני משפחה בחיפה.

 • אלימות במשפחה – אלימות במשפחה היא תחום מורכב ורגיש מאין כמותו, המתכתב עם העולם הפלילי – שגם בו מתמחה משרדנו. מבחינת דיני המשפחה, לא פעם מגיעים הדיונים לפתחו של בית משפט לענייני משפחה, הצריך להכריע למשל בסוגיות של צווי הגנה והרחקה מסוגים שונים, בקביעת הסדרים לראיית הילדים, בתלונות שווא שמגיש אחד מבני הזוג וכדומה. משרדנו מלווה הן נפגעים והן נאשמים במקרים של אלימות במשפחה, ומספק ייעוץ וייצוג מול הערכאות השונות.

צריכים עורך דין דיני משפחה בחיפה? עורך דין גירושין בחיפה? משרד עו"ד המתמחה דיני משפחה? יש לנו עבורכם פתרון– לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין רועי גולדשטיין – עורך דין משפחה בחיפה בטלפון 04-6440444.

יובהר, כי אין במידע כאמור לעיל, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.