עורך דין מומחה לענייני משפחה

עורך דין מומחה לענייני משפחה – באילו מקרים תזדקקו לו?

אם אתם עומדים בפני גירושין, זקוקים לניסוח של הסכם משפטי בין בני משפחה, לרבות בני זוג פרודים או גרושים, כמו גם ניצבים בפני ניסוח צוואה, ירושה או כל הסכם אחר שנערך בין בני משפחה – תזדקקו לליווי משפטי מקצועי ואיכותי של עורך דין מומלץ לענייני משפחה. עורך דין דיני משפחה העוסק במגוון רחב של תחומים, אשר סביר להניח שכל אדם יזדקק להם בבוא העת.

תחומי ההתמחות של עורך דין לדיני משפחה

  • גירושין – הליך גירושין לרוב מלווה בחששות כבדים. מעבר להיבט הרגשי המאוד לא פשוט, הוא טומן בחובו גם התנהלות משפטית מורכבת מול מוסדות רשמיים של המדינה, כמו גם חלוקת הממון וסיכום הסדרי הראייה וכלכלת הילדים. גם אם הליך הגירושין שלכם נראה פשוט, וכמובן אם הוא כרוך בקשיים ובמלחמות בלתי פוסקות, חשוב מאוד שתעזרו בתהליך בעורך דין מומחה בדיני משפחה בעל ניסיון מקצועי רב.
  • מזונות ומשמורת ילדים – עורך דין העוסק בדיני משפחה מתמחה גם בניסוח הסכמי מזונות ומשמורת ילדים. זהו תחום סבוך מבחינה משפטית, והתהליך כולל גם היבט רגשי מורכב וקשה. על כן חשוב מאוד להיעזר כמה שיותר מוקדם בתהליך בעורך דין דיני משפחה, המכיר את התחום על בוריו ומומחה בו.
  • הסכמים בין בני משפחה – עורך דין לענייני משפחה מתמחה גם בליווי, ייעוץ משפטי וניסוח של הסכמים הקשורים לבני המשפחה ובתוך המשפחה. ביניהם, למשל, הסכמי קדם נישואין והסכמי ממון בין בני זוג, הסכם גירושין, צוואות וירושות, הסכמי אפוטרופסות ועוד. עבור כל אלו תזדקקו לעורך דין שמתמחה בתחום.
  • סוגיות נוספות – עו"ד לדיני משפחה עוסק בכל סוגיה נוספת שעולה בהיבט המשפחתי. ביניהן, למשל, ליווי משפטי ומיצוי הזכויות של בני זוג הנישאים בנישואים אזרחיים ו/או ידועים בציבור, סוגיות הנוגעות לאפוטרופסות במסגרת הורות משותפת או בתהליך אימוץ, פונדקאות ועוד.

משרד עו"ד רועי גולדשטיין – עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ 

זקוקים לייעוץ או ייצוג משפטי של עורך דין משפחה בחיפה? משרד עו"ד רועי גולדשטיין, עורך דין לענייני משפחה בצפון המוביל בייעוץ וייצוג משפטי בקשת רחבה של תחומים משפטיים, נמצא אתכם היכן שתצטרכו. המשרד מתמקד במספר תחומי ליבה –דיני משפחה עם ליווי צמוד של עורך דין מומחה לענייני משפחה, וכן בנושאים נוספים כמו ירושה, צוואות, מקרקעין ונדל"ן.

משרד עורך דין לענייני משפחה בחיפה עוסק בנושאים כגון: תיקי גירושין, משמורת ילדים, אלימות במשפחה, ניסוח הסכמים בין שני בני זוג, לרבות הסכמי ממון, צוואות, ירושות וכל סוגיה נוספת בדיני משפחה. המשרד מציע פתרונות משפטיים יצירתיים ללקוחותיו, על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורם, מתוך התפיסה כי הלקוח תמיד נמצא במרכז.

מחפשים עורך דין דיני משפחה? פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ וליווי משפטי, כמו גם מידע על שכר טרחה עורך דין לענייני משפחה, תוך שקיפות, מצוינות והתאמה אישית לנסיבות המקרה – באמצעות צור קשר באתר, בטלפון: 04-6440444, או בדוא"ל: office@goldstein.org.il.

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp