עורך דין גירושין

עורך דין גירושין- לביצוע הליכים משפטיים בצורה נכונה

עורך דין גירושין רועי גולדשטיין להליך הגירושין משמעויות רבות על המשך חייהם של בני הזוג. במסגרתו, נקבעים זמני השהות עם הילדים, דמי המזונות וחלוקת הרכוש בין הצדדים. לכן, חייב כל אחד מבני הזוג להיות מיוצג על ידי עורך דין גירושין מנוסה אשר ישמור על זכויותיהם בהליך המשפטי ויחתור לקבלת התוצאה הטובה ביותר בכל נושא.

מתי לפנות אל עורך דין גירושין?

אין ספק כי ההחלטה להתגרש היא בראש ובראשונה החלטה רגשית. הרגע שבו בני הזוג מבינים כי הם לא מעוניינים להמשיך לחיות עוד יחד. עם זאת חשוב להבין, כי גירושין הם לא רק סיום קשר הנישואין, אלא הם הליך משפטי אשר יוכרעו בו סוגיות הרות גורל עבור בני הזוג. לכן, ההחלטה האם להתגרש ומתי, חייבת להיעשות לאחר קבלת ייעוץ משפטי. משום כך, רצוי לפנות לעורך דין גירושין בשלב הראשוני ביותר, כבר כאשר שוקלים גירושין ואף לפני שבני הזוג שוחחו על כך האחד עם השנייה. עורך הדין ייתן ללקוח תמונה של מצבו המשפטי, מידע על אופיו, משכו ועלויותיו של הליך הגירושין ונתונים אלו יאפשרו לו לקבל החלטה מושכלת באשר לגירושין. לא פעם, אנשים מגיעים נחושים אל עורך הדין ובטוחים ברצונם להתגרש. אולם, בסיומה של הפגישה מבינים שכדאי להם להמתין. במקרים אחרים קורה בדיוק ההפך, כאשר הלקוח מגיע מלא חשש מפני ההליך ולאחר שנפגש עם עורך הדין, מבין כי אם יבחר בכך, באפשרותו להתגרש ולשמור על זכויותיו מול הצד השני בצורה טובה מאוד.

גירושין – הסוגיות המשפטיות

עם פרידתם של בני הזוג, הרי שיש להסדיר את מכלול הנושאים העולים מהגירושין. כמובן כי היקף הסוגיות תלוי בנסיבותיו של כל זוג אך בדרך כלל מדובר בארבעה עניינים עיקריים. הראשונה היא סידור הגט. ככל ששני בני הזוג מעוניינים להתגרש מדובר בעניין פשוט יחסית, אך כאשר הגירושין הם חד צדדים, מדובר בסרבנות גט, מצב אשר עלול להתפתח למאבק משפטי מתמשך. הסוגיה השנייה היא הסדרת זמני השהות, קרי, משמורת הילדים. חלוקת הזמנים תלויה בגילאי הילדים ובשאלה האם יש הסכמה בין בני הזוג בעניין זה. היקף זמני השהות ישפיע ישירות על דמי מזונות הילדים ובשל המשמעות הכלכלית, מהווה נושא זה יחד עם חלוקת הרכוש בין בני הזוג, למוקד מרכזי למחלוקת ברבים מתיקי הגירושין. כל אחת מהסוגיות הללו יכול שתוכרע בהסכמה ובהעדרה, יתנהל ההליך בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

לשיחת יעוץ ללא עלות וקבלת פרטים נוספים צרו קשר עכשיו
או התקשרו: 04-644-0444

חשיבות הייצוג המשפטי

כפי שאנו מבינים, במסגרת הליך גירושין, עומדים על הפרק עניינים כבדי משקל. על כן, לא ניתן להכביר בחשיבותו של ליווי משפטי מקצועי לאורך כל הדרך. תפקידו של עורך דין גירושין הוא לבנות את האסטרטגיה לטיפול בתיק בהתאמה לצרכים של הלקוח ולמטרות שהוא מבקש להשיג בהליך המשפטי.

ישנם תיקי גירושין בהם קיים פוטנציאל רב להגיע להסכמות הוגנות אשר יחסכו לבני הזוג הרבה זמן, עלויות ומתחים להם ולילדים. כאן, עורך הדין ינהל משא ומתן שקול וזהיר אשר יעמוד מחד על הנקודות המהותיות ללקוח ומאידך יציע הצעות רלוונטיות לפשרה. כאשר ידוע כי הפנים מועדות לעבר ניהול הגירושין בערכאות, עורך הדין ילחם במסירות עבור הלקוח בבית המשפט ויפעל בכל המשאבים הדרושים כדי להגיע לתוצאה המיטבית האפשרית.

בחירת עורך דין גירושין

הליך גירושין איננו הליך משפטי רגיל משהוא מתנהל אל מול מי שהיה עד לא מזמן האדם היקר לכם ביותר. הוא מצריך לחשוף את הפרטים האישיים ביותר על חייכם ואין ספק שזה לא קל. מצב זה גורם למתגרשים רבים לפנות לעורך דין שהם מכירים מבלי לבחון האם הוא עורך הדין המתאים ביותר. חשוב להבין כי בחירה נכונה של עורך הדין היא קריטית, לא פחות מכך, והיא עשויה להוות את כל ההבדל בין תוצאות מוצלחות לבין כישלון חרוץ. אז למה כדאי לשים לב כשבוחרים עורך דין לגירושין?

ראשית, על עורך הדין להיות מומחה לגירושין וכזה העוסק בכך שנים ובאופן שוטף. שנית, בחרו עורך דין משפחה בחיפה שיהיה הגון וכנה- כזה שאינו מייפה את המציאות ומבטיח הבטחות שווא, אלא משקף לכם באופן אמיתי את האפשרויות שלכם. שלישית, אתם חייבים להרגיש בנוח עם עורך הדין שלכם כדי שתוכלו לשתף עמו פעולה בצורה מוצלחת ולא תחששו לחשוף בפניו פרטים רגישים. לבסוף, וודאו כי אתם רואים עין בעין את אופן ניהול התיק וכי אתם מודעים ומבינים את עלויות הטיפול בתיק.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ וליווי משפטי, תוך שקיפות, מצוינות והתאמה אישית לנסיבות המקרה – באמצעות צור קשר באתר, בטלפון: 04-6440444, או בדוא"ל: office@goldstein.org.il

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp